Usługi laserem CO2

Plotery

laserowe

są nowoczesnymi urządzeniami mechaniczno-optyczno-elektronicznymi. Dzięki zastosowaniu elektroniki, promień lasera, który powstaje w tubie CO2, jest kierowany po aktualnie zadanej ścieżce, tworząc na obrabianym materiale skupioną wiązkę, za pomocą której możemy znakować, grawerować i ciąć.

Cięcie

Cięcie laserem to rodzaj obróbki materiałów mający obecnie coraz większe zastosowanie w przemyśle. Jest to metoda termicznego dzielenia materiału. Technologia laserowa oferuje precyzję nieosiągalną przy wycinaniu ręcznym, a także - co najważniejsze - 100% powtarzalność wycinanych elementów.

Zastosowanie laserowego cięcia pozwala na uzyskanie bardzo interesujących i atrakcyjnych efektów wizualnych, różnych w zależności od materiału, na którym są one wykonywane.

Rodzaje materiałów do obróbki znajdziesz tutaj

Grawerowanie

Grawerowanie laserowe jest trwałą, precyzyjna i efektywną techniką znakowania różnego rodzaju przedmiotów. Znakowane tą technologią przedmioty są bardzo estetyczne i eleganckie. Jakość i precyzja graweru jest bardzo wysoka i charakteryzuje się wysoką trwałością.

Tytuł:

Email:

Treść:

Copyright © 2012; Projekt: SzablonyStron.org - szablony stron www, zarządzanie serwera i monitorowanie usług