Nasze prace

O nas

Dowiedz się więcejFirma RadiPJA specjalizuje się między innymi w profesjonalnym cięciu oraz grawerowaniu w prezentowanych materiałach techniką laserową CO2.

Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i wykonywane z największą dokładnością. Zadowolenie i satysfakcja klientów sprawia, że wkładamy w pracę wiele pozytywnej energii.

Jesteśmy

  • zaangażowani,
  • pełni energii,
  • pełni ciekawych pomysłów,
  • chętni do podejmowania ciągłych wyzwań,
  • precyzyjni.

Wszelkie oferowane usługi związane z cięciem oraz grawerowaniem laserowym wykonujemy na własnym sprzęcie, co skraca czas realizacji zamówień.

Pomijając pośredników jesteśmy wstanie zaoferować Państwu atrakcyjne ceny, tym samym zachęcamy do współpracy.

PLOTERY LASEROWE
John Doe

Plotery laserowe

są nowoczesnymi urządzeniami mechaniczno-optyczno-elektronicznymi. Dzięki zastosowaniu elektroniki, promień lasera, który powstaje w tubie CO2, jest kierowany po aktualnie zadanej ścieżce, tworząc na obrabianym materiale skupioną wiązkę, za pomocą której możemy znakować, grawerować i ciąć.

CIĘCIE LASEREM
Jane Helf

Cięcie

laserem to rodzaj obróbki materiałów mający obecnie coraz większe zastosowanie w przemyśle. Jest to metoda termicznego dzielenia materiału. Technologia laserowa oferuje precyzję nieosiągalną przy wycinaniu ręcznym, a także - co najważniejsze - 100% powtarzalność wycinanych elementów.

Zastosowanie laserowego cięcia pozwala na uzyskanie bardzo interesujących i atrakcyjnych efektów wizualnych, różnych w zależności od materiału, na którym są one wykonywane.

GRAWEROWANIE LASEREM
Joshua Insanus

Grawerowanie

laserowe jest trwałą, precyzyjna i efektywną techniką znakowania różnego rodzaju przedmiotów. Znakowane tą technologią przedmioty są bardzo estetyczne i eleganckie. Jakość i precyzja graweru jest bardzo wysoka i charakteryzuje się wysoką trwałością.

Bądź w kontakcie

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania

Szczegóły kontaktu